Професійний монтаж теплої підлоги

Дякуємо!

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Тепла підлога як система опалення

Тепла підлога - система опалення, яка представляє собою підлоговий настил і забезпечує прогрів повітря в приміщенні знизу. Може використовуватися як єдине джерело тепла або в комплексі з іншими елементами опалювальної системи. У першому випадку рекомендується монтаж системи в кожній кімнаті, в другому це можна робити вибірково, на свій розсуд і з урахуванням порад фахівців.

Головна перевага у використанні теплої підлоги - комфорт. Якщо ваше житло досить утеплене - можна говорити ще й про економію на використанні енергії.

Що ви отримуєте в процесі експлуатації системи «тепла підлога»:

 • рівномірний прогрів приміщення при оптимальному рівні вологості;
 • відсутність пилу, літаючого у повітрі (оскільки немає конверсії повітря, як у випадку з радіаторами) і грибка з цвіллю, які часто з'являються в сирих кутах;
 • економія до 30% енергії в порівнянні з радіаторами;
 • безпеку для дітей, оскільки прямий контакт з носієм тепла відсутній;
 • цілісний інтер'єр, оскільки елементи системи «заховані» від очей;
 • можливість завжди ходити по будинку босоніж.

Тепла підлога - запорука комфорту в кожній з кімнат

Тепла підлога найбільш доречнай в місцях з підвищеною вологістю, але також однаково гармонійна в кожній з кімнат, де ви любите проводити час із сім'єю або гостями. У ванній вона прискорить процес висихання випраної білизни, а також запобіжить появі цвілі, грибка і підвищить рівень комфорту в дитячій, спальні, вітальні.

Факти про теплу підлогу, з якими доведеться змиритися:

 • повний прогрів приміщення може розтягнутися в часі до 10 годин;
 • пластикові меблі на такій підлозі швидко нагріваються і починають виділяти токсичні речовини;
 • ваша стеля стане ближче до підлоги на 6-10 см.
Важливо! Оптимальна температура теплої підлоги для кімнат, в яких проживають люди - 26 ° С. Вище 35 ° С краще не ставити, оскільки це не тільки шкідливо для здоров'я і провокує варикозне розширення вен, а й може спровокувати пошкодження системи.

Види теплої підлоги

Найбільш популярна сьогодні електрична тепла підлога, яка може супроводжуватися різними нагрівальними елементами - мат, кабель, інфрачервоний нагрів. Нагрівальний кабель стелять в бетонну стяжку товщиною до 5 см. Зверху укладають камінь, плитку, керамограніт.

Нагрівальний кабель

Найбільш підходящою для приватних будинків вважається водяна тепла підлога. Тут по трубах циркулює вода. Зверху можна укладати не тільки плитку, але і інші покриття - наприклад, леноліум, ламінат. Останнім часом популярно також використання паркету, згідно експлуатації якого проговорено можливе «сусідство» з теплими підлогами. Водяна тепла підлога вигідна, тому що бере тепло і від котлів, і від теплових насосів або сонячних колекторів.

На жаль, водяна тепла підлога небезпечно використовувати в квартирах з централізованим опаленням - є ризик прориву труб.

Щоб отримати грамотну консультацію і вибрати оптимальний вид теплої підлоги для вашого конкретного випадку, розрахувати кількість матеріалів, труб і визначитися з укладанням, звертайтеся до досвідчених фахівців з енергосервісної компанії ADAMSON.

Як заощадити на монтажі теплої підлоги без шкоди для комфорту

Тепла підлога обійдеться дешевше при попередньому комплексному утепленні будинку - вітаються енергоефективні вікна, якісні двері, утеплені стіни. Якщо ви плануєте використовувати теплу підлогу на додаток до радіаторів, можна збільшити крок укладання до 20 см. За порадою фахівців ви також можете використовувати труби меншого діаметру і вибрати найбільш підходяще співвідношення діаметра труб і числа контурів.

Довіривши монтаж теплої підлоги співробітникам ADAMSON, ви гарантовано отримаєте очікуваний комфорт. Також ми інспектуємо стан встановлених до нас систем і оперативно усуваємо неполадки.

Помилки монтажу, яких слід уникати, щоб не платити двічі:

1. Неправильний терморегулятор. Часто на контур теплої підлоги помилково ставлять працюючу за температурою повітря, а не теплоносія, радіаторну термоголівку.

2. Занадто тонкий шар утеплювача. Рекомендований мінімум - 5 см. У пріоритеті – еструдований пінопласт.

3. Повна відмова від використання теплоізоляції. Якщо під вами живуть сусіди, в такому випадку ви ризикуєте витрачати тепло неекономно - нагріваючи їх стелю.

4. Недотримання температурного обмеження. При подачі температури більш 45-50 ° С бетон або плитка можуть потріскатися.

5. Неправильне підключення. Буває, що теплу підлогу підключають безпосередньо до труб системи опалення. Правильно робити це через окрему гребінку з підмішуванням.

Термоголівка для теплої підлоги

Що пропонує енергосервісна компанія Adamson

 • професійна консультація з кожного індивідуального випадку;
 • розрахунок кількості матеріалів і їх вартості до початку робіт;
 • підбір типу опалювального приладу і типу теплої підлоги з оптимальними для вашої ситуації характеристиками;
 • установка автоматичної системи регулювання роботою теплої підлоги.

Якщо вас цікавить вигідна інвестиція в довгостроковий комфорт - звертайтеся за послугою по монтажу теплої підлоги в енергосервісну компанію ADAMSON.