Утеплення приватних будинків
Зателефонуйте нам
або залиште ваші контакти для детальної консультації
Дякуємо!
Ми Вам зателефонуємо найближчим часом
Переваги роботи з компанією ADAMSON
Зменшення витрат на опалювання будинкуЯкісне утеплення допомагає відчутно заощадити на енергоносії у холодну пору року. Гарантія на матеріали понад 20-ть років
На всі матеріали, які використовує компанія «Адамсон», діє гарантія від виробника. У деяких випадках її термін може тривати більше 20-ти років. Підвищення рівня комфорту
Грамотно виконана теплоізоляція будинку забезпечить теплоту в приміщенні взимку і прохолоду влітку. Гарантія на виконані роботи – від 2-х років
Фахівці компанії виконують монтаж «під ключ». Гарантійний термін при цьому становить від 2-х років.
Виконані роботи
Утеплення приватних будинків
Матеріали, що використовуються при утепленні приватного будинку

Мінеральна вата
Для утеплення будинку ми використовуємо мінеральну та скловату. Перша виготовляється з розплавів вулканічних гірських порід, друга – з відходів скла. Мінеральна вата вогнестійкий, звукоізоляційний екологічний матеріал, стійкий до впливу шкідників. Крім цього, утеплювач «дихає» – пропускає вологу.
Основний недолік матеріалу – при неправильному монтажі мінвата може натягнути вологу і втратити свої теплоізоляційні властивості. Цей утеплювач коштує дорожче пінопласту та вимагає більш дорогих матеріалів для свого монтажу.

Пінопласт
Штучний вологостійкий матеріал, що має надлегку вагу. Утеплювач стійкий до різного роду деформацій і зберігає свої теплоізоляційні властивості протягом тривалого часу, не піддаючись впливу цвілі та мікроорганізмів. Пінопласт дешевший, ніж мінеральна вата.
Серед основних мінусів утеплювача – його горючість (може плавитися і виділяти чадний газ), схильність до впливу ґрунтів та солей. Крім того, пінопласт не є екологічним на 100%, містить хімічні речовини.
Варто знати: Для утеплення приватного будинку ми використовуємо пінопласт, оброблений спеціальним антіпіреновим розчином, який запобігає займанню утеплювача.

Екструзійний пінополістирол
Більш щільний матеріал для утеплення, ніж пінопласт. Має один з найнижчих показників теплопровідності (0,037Вт/м*0С), стійкий до проникнення вологи, не схильний до дії цвілі та гнилі. Пінополістирол отримують за допомогою спінюючого агента, який вводиться в змішані за умов високої температури та тиску гранули полістиролу. Далі матеріал видавлюють з екструдера.
Серед недоліків пінополістиролу – його висока вартість і низькі звукоізоляційні якості.

Армувальна сітка
Виготовлена зі скловолокна конструкція, яку використовують під час проведення штукатурних робіт при утепленні стін. Надає системі теплоізоляції стійкість до механічних навантажень (розтягування, розривів), впливу вологи, великих перепадів температур.

Грунтовка
Емульсійний склад, який служить у якості стартового шару при фарбуванні поверхні, що утеплюється. Склад матеріалу сприяє більш міцному зчепленню шарів фарби або декоративного матеріалу з поверхнею, яка обробляється, а також її вирівнюванню.

Декоративна штукатурка
При утепленні ми використовуємо 3 види декоративної штукатурки:
• мінеральна декоративна штукатурка – натуральна та екологічно чиста суміш, стійка до механічних пошкоджень і перепадів температур. Мінуси – паро- і вологопроникність, низька еластичність;
• акрилова декоративна штукатурка – еластична та стійка до деформування основи, має здатність самоочищатися. Мінуси: легкозаймиста й дорожча, ніж попередній вид штукатурки;
• силіконова декоративна штукатурка – вологонепроникна і з високими показниками еластичності. Це найдорожчий вид декоративної штукатурки.

Цокольна планка
Металева конструкція, яка захищає нижній край утеплювача від технічних пошкоджень і надає системі теплоізоляції акуратний закінчений вигляд.

Кутники
Кутники призначені для захисту зовнішніх кутів та укосів в системі утеплення. Вони бувають металеві, пластмасові та арочні.

Дюбеля
Кріпильний виріб, який сприяє захисту утеплення від вітру та інших зовнішніх впливів. Для мінеральної вати використовуються дюбелі з металевим стрижнем і термоголовкою, для пінопласту – пластмасові.

Клей
Для укладання утеплювача ми використовуємо клейову суміш Kreisel. Для приклеювання кожного теплоізоляційного матеріалу й армування застосовується окремий вид клею.
З яких етапів складається утеплення приватного будинку?
Щоб домогтися максимального ефекту від утеплення будинку, фахівці компанії «Адамсон» рекомендують провести комплексний процес, який включає в себе теплоізоляцію:
- фундаменту;
- підлоги;
- стін (внутрішню або зовнішню);
- даху.
При цьому важливо застосовувати тільки якісні матеріали перевірених виробників. Майстри нашої компанії використовують саме такі.
Теплоізоляція фундаменту: крок за кроком
-
1Підготовка траншеї для утеплювача
-
2Гідроізоляція фундаменту
-
3Монтування утеплювача
-
4Покриття захисною плівкою
Обкопувати фундамент по його периметру. Ширина готової траншеї – ширина теплоізоляційного матеріалу + місце для виконання монтажних робіт, глибина – глибина фундаменту. Висушуємо та очищаємо поверхню траншеї від бруду й пилу.
На суху та рівну поверхню фундаменту наноситься гідроізоляційний шар.
Укладаємо плити утеплювача за допомогою спеціального клею (при теплоізоляції пінопластом матеріал укладаємо від низу до верху рядами). Другий ряд утеплювача починаємо з середини листа. За наявності щілин, заповнюємо їх монтажною піною.
Конструкцію покриваємо супердифузіонною мембраною, яка захистить утеплювач від впливу ґрунтових вод. Траншею засипаємо та вирівнюємо.
Теплоізоляція підлоги: крок за кроком
-
1Гідроізоляція
-
2Монтаж теплоізоляційних матеріалів
-
3Укладання армуючої сітки
За відсутності в будинку підвалу, обов'язково кладемо гідроізоляційний шар.
Якщо утеплення проводиться з використанням пінопласту, закріплюємо його дюбелями. Екструзійний пінополістирол укладається без додаткового зміцнення.
В поверхню утеплювача «втоплюється» армована сітка, а зверху заливається бетонна стяжка. Тепер зверху конструкції можна класти підлогу.
Варто знати: Для утеплення приватного будинку ми використовуємо пінопласт, оброблений спеціальним антіпіреновим розчином, який запобігає займанню утеплювача.
Утеплення стін
Робимо як внутрішню, так і зовнішню теплоізоляцію фасадів.
Проста у виконанні теплоізоляція стін, яка може проводитися паралельно з ремонтними роботами. Забезпечує швидке нагрівання приміщення. Але такий спосіб утеплення має ряд істотних недоліків, серед яких: суттєве зменшення кімнати в обсязі, необхідність для господарів переїхати в інше житло під час монтажу, поява цвілі, грибка, руйнування системи утеплення при неправильно виконаних роботах. Крім того, внутрішнє утеплення вимагає спеціальних розрахунків точки роси.

Такий вид утеплення забезпечує чудову теплоізоляцію приміщення без зменшення його обсягу, точка роси при цьому знаходиться зовні. Серед мінусів можна назвати більш високу вартість теплоізоляції і сезонність виконання.
У компанії «Адамсон» проводимо теплоізоляцію фасадів методами:
• «мокрий фасад»: мінеральною ватою – від 17 $/м2, пінопластом - від 15 $/м2;
• вентильований фасад: мінеральною ватою – від 85 $/м2.

Теплоізоляція фасадів: крок за кроком
-
1Підготовка поверхні стін
-
2Укладання теплоізоляційних матеріалів
-
3Армування теплоізоляційного матеріалу
-
4Нанесення декоративного шару
З фасадів забирається все зайве: стара штукатурка, арматура, що стирчить, бруд. Поверхня обробляється ґрунтовкою, щоб забезпечити краще та надійне прилягання утеплювача.
За допомогою клею монтуємо листи утеплювача за принципом цегляної кладки. Це дозволить уникнути тріщин на фінішному шарі. Відстань між плитами повинна становити не більше 3 мм, в іншому випадку, щілини закладаються монтажною піною.
Щоб захистити утеплювач від зовнішніх впливів (вітру, вологи, перепадів температур), покриваємо його клеєм, в який «втоплюють» армуючу сітку.
Покриваємо утеплювач штукатуркою, щоб захистити його від впливу зовнішнього середовища й надати естетичного вигляду будівлі.
Теплоізоляція даху: крок за кроком
-
1Приклеювання паробар`єрної плівки
-
2Укладання теплоізоляційного матеріалу
-
3Супердифузійна мембрана
-
4Набивання контррейок
За допомогою бітумних стрічок на крокви приклеюється паробар`єрна плівка. А щоб конструкція вийшла більш герметичною, стрічка приклеюється також до стіни.
Утеплювач укладається в 2 шари на збитий з брусків перехресний каркас (обрешітку).
Покриваємо утеплювач супердифузійною мембраною і додатково проклеюємо конструкцію клейкою стрічкою. Мембрана також з'єднується з паробар`єром, щоб забезпечити системі утеплення кращу герметичність.
Набиваємо контррейки перед тим, як класти чорнову підлогу, і з'єднуємо їх між собою за допомогою стрічки-ущільнювача. Наверх кладемо чорнову підлогу.
Пам'ятайте, що утеплення приватного будинку буде якісним і прослужить Вам довго лише в тому випадку, якщо довірити його виконання професіоналам.
Вітаю усіх з прийдешніми святами!
В нашому будинку цього року буде тепло, дякую за це спеціалістам Адамсону.
читати далі
У Вас дуже ввічливі, доброзичливі і приємні працівники. Так тримати!
Виконали все дуже добре, я забоволена вашою роботою.
читати далі