Утеплення приватних будинків

Зателефонуйте нам

Івано-Франківськ +38 (067) 433-66-06

або залиште ваші контакти для детальної консультації

Дякуємо!

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Виконані роботи

Утеплення приватних будинків

Матеріали, що використовуються при утепленні приватного будинку

Мінеральна вата

Мінеральна вата

Для утеплення будинку ми використовуємо мінеральну та скловату. Перша виготовляється з розплавів вулканічних гірських порід, друга – з відходів скла. Мінеральна вата вогнестійкий, звукоізоляційний екологічний матеріал, стійкий до впливу шкідників. Крім цього, утеплювач «дихає» – пропускає вологу.

Основний недолік матеріалу – при неправильному монтажі мінвата може натягнути вологу і втратити свої теплоізоляційні властивості. Цей утеплювач коштує дорожче пінопласту та вимагає більш дорогих матеріалів для свого монтажу.

Пінопласт

Пінопласт

Штучний вологостійкий матеріал, що має надлегку вагу. Утеплювач стійкий до різного роду деформацій і зберігає свої теплоізоляційні властивості протягом тривалого часу, не піддаючись впливу цвілі та мікроорганізмів. Пінопласт дешевший, ніж мінеральна вата.

Серед основних мінусів утеплювача – його горючість (може плавитися і виділяти чадний газ), схильність до впливу ґрунтів та солей. Крім того, пінопласт не є екологічним на 100%, містить хімічні речовини.

Варто знати: Для утеплення приватного будинку ми використовуємо пінопласт, оброблений спеціальним антіпіреновим розчином, який запобігає займанню утеплювача.

Екструзійний пінополістирол

Екструзійний пінополістирол

Більш щільний матеріал для утеплення, ніж пінопласт. Має один з найнижчих показників теплопровідності (0,037Вт/м*0С), стійкий до проникнення вологи, не схильний до дії цвілі та гнилі. Пінополістирол отримують за допомогою спінюючого агента, який вводиться в змішані за умов високої температури та тиску гранули полістиролу. Далі матеріал видавлюють з екструдера.

Серед недоліків пінополістиролу – його висока вартість і низькі звукоізоляційні якості.

Армувальна сітка

Армувальна сітка

Виготовлена зі скловолокна конструкція, яку використовують під час проведення штукатурних робіт при утепленні стін. Надає системі теплоізоляції стійкість до механічних навантажень (розтягування, розривів), впливу вологи, великих перепадів температур.

Грунтовка

Грунтовка

Емульсійний склад, який служить у якості стартового шару при фарбуванні поверхні, що утеплюється. Склад матеріалу сприяє більш міцному зчепленню шарів фарби або декоративного матеріалу з поверхнею, яка обробляється, а також її вирівнюванню.

Декоративна штукатурка

Декоративна штукатурка

При утепленні ми використовуємо 3 види декоративної штукатурки:

• мінеральна декоративна штукатурка – натуральна та екологічно чиста суміш, стійка до механічних пошкоджень і перепадів температур. Мінуси – паро- і вологопроникність, низька еластичність;

• акрилова декоративна штукатурка – еластична та стійка до деформування основи, має здатність самоочищатися. Мінуси: легкозаймиста й дорожча, ніж попередній вид штукатурки;

• силіконова декоративна штукатурка – вологонепроникна і з високими показниками еластичності. Це найдорожчий вид декоративної штукатурки.

Цокольна планка

Цокольна планка

Металева конструкція, яка захищає нижній край утеплювача від технічних пошкоджень і надає системі теплоізоляції акуратний закінчений вигляд.

Кутники

Кутники

Кутники призначені для захисту зовнішніх кутів та укосів в системі утеплення. Вони бувають металеві, пластмасові та арочні.

Дюбеля

Дюбеля

Кріпильний виріб, який сприяє захисту утеплення від вітру та інших зовнішніх впливів. Для мінеральної вати використовуються дюбелі з металевим стрижнем і термоголовкою, для пінопласту – пластмасові.

Клей

Клей

Для укладання утеплювача ми використовуємо клейову суміш Kreisel. Для приклеювання кожного теплоізоляційного матеріалу й армування застосовується окремий вид клею.

З яких етапів складається утеплення приватного будинку?

Щоб домогтися максимального ефекту від утеплення будинку, фахівці компанії «Адамсон» рекомендують провести комплексний процес, який включає в себе теплоізоляцію:

 • фундаменту;
 • підлоги;
 • стін (внутрішню або зовнішню);
 • даху.

При цьому важливо застосовувати тільки якісні матеріали перевірених виробників. Майстри нашої компанії використовують саме такі.

Теплоізоляція фундаменту: крок за кроком

 • 1
  Підготовка траншеї для утеплювача
 • 2
  Гідроізоляція фундаменту
 • 3
  Монтування утеплювача
 • 4
  Покриття захисною плівкою

Обкопувати фундамент по його периметру. Ширина готової траншеї – ширина теплоізоляційного матеріалу + місце для виконання монтажних робіт, глибина – глибина фундаменту. Висушуємо та очищаємо поверхню траншеї від бруду й пилу.

На суху та рівну поверхню фундаменту наноситься гідроізоляційний шар.

Укладаємо плити утеплювача за допомогою спеціального клею (при теплоізоляції пінопластом матеріал укладаємо від низу до верху рядами). Другий ряд утеплювача починаємо з середини листа. За наявності щілин, заповнюємо їх монтажною піною.

Конструкцію покриваємо супердифузіонною мембраною, яка захистить утеплювач від впливу ґрунтових вод. Траншею засипаємо та вирівнюємо.

Теплоізоляція підлоги: крок за кроком

 • 1
  Гідроізоляція
 • 2
  Монтаж теплоізоляційних матеріалів
 • 3
  Укладання армуючої сітки

За відсутності в будинку підвалу, обов'язково кладемо гідроізоляційний шар.

Якщо утеплення проводиться з використанням пінопласту, закріплюємо його дюбелями. Екструзійний пінополістирол укладається без додаткового зміцнення.

В поверхню утеплювача «втоплюється» армована сітка, а зверху заливається бетонна стяжка. Тепер зверху конструкції можна класти підлогу.

Варто знати: Для утеплення приватного будинку ми використовуємо пінопласт, оброблений спеціальним антіпіреновим розчином, який запобігає займанню утеплювача.

Утеплення стін

Робимо як внутрішню, так і зовнішню теплоізоляцію фасадів.

Внутрішнє утеплення стін

Проста у виконанні теплоізоляція стін, яка може проводитися паралельно з ремонтними роботами. Забезпечує швидке нагрівання приміщення. Але такий спосіб утеплення має ряд істотних недоліків, серед яких: суттєве зменшення кімнати в обсязі, необхідність для господарів переїхати в інше житло під час монтажу, поява цвілі, грибка, руйнування системи утеплення при неправильно виконаних роботах. Крім того, внутрішнє утеплення вимагає спеціальних розрахунків точки роси.

Зовнішнє утеплення стін

Такий вид утеплення забезпечує чудову теплоізоляцію приміщення без зменшення його обсягу, точка роси при цьому знаходиться зовні. Серед мінусів можна назвати більш високу вартість теплоізоляції і сезонність виконання.

У компанії «Адамсон» проводимо теплоізоляцію фасадів методами:

• «мокрий фасад»: мінеральною ватою – від 17 $/м2, пінопластом - від 15 $/м2;

• вентильований фасад: мінеральною ватою – від 85 $/м2.

Теплоізоляція фасадів: крок за кроком

 • 1
  Підготовка поверхні стін
 • 2
  Укладання теплоізоляційних матеріалів
 • 3
  Армування теплоізоляційного матеріалу
 • 4
  Нанесення декоративного шару

З фасадів забирається все зайве: стара штукатурка, арматура, що стирчить, бруд. Поверхня обробляється ґрунтовкою, щоб забезпечити краще та надійне прилягання утеплювача.

За допомогою клею монтуємо листи утеплювача за принципом цегляної кладки. Це дозволить уникнути тріщин на фінішному шарі. Відстань між плитами повинна становити не більше 3 мм, в іншому випадку, щілини закладаються монтажною піною.

Щоб захистити утеплювач від зовнішніх впливів (вітру, вологи, перепадів температур), покриваємо його клеєм, в який «втоплюють» армуючу сітку.

Покриваємо утеплювач штукатуркою, щоб захистити його від впливу зовнішнього середовища й надати естетичного вигляду будівлі.

Теплоізоляція даху: крок за кроком

 • 1
  Приклеювання паробар`єрної плівки
 • 2
  Укладання теплоізоляційного матеріалу
 • 3
  Супердифузійна мембрана
 • 4
  Набивання контррейок

За допомогою бітумних стрічок на крокви приклеюється паробар`єрна плівка. А щоб конструкція вийшла більш герметичною, стрічка приклеюється також до стіни.

Утеплювач укладається в 2 шари на збитий з брусків перехресний каркас (обрешітку).

Покриваємо утеплювач супердифузійною мембраною і додатково проклеюємо конструкцію клейкою стрічкою. Мембрана також з'єднується з паробар`єром, щоб забезпечити системі утеплення кращу герметичність.

Набиваємо контррейки перед тим, як класти чорнову підлогу, і з'єднуємо їх між собою за допомогою стрічки-ущільнювача. Наверх кладемо чорнову підлогу.

Пам'ятайте, що утеплення приватного будинку буде якісним і прослужить Вам довго лише в тому випадку, якщо довірити його виконання професіоналам.

Голосів: 111
Відгуки Клієнтів:
23.12.2017
Віктор Васильович П.
Віктор Васильович П.

Вітаю усіх з прийдешніми святами! 

В нашому будинку цього року буде тепло, дякую за це спеціалістам Адамсону.


читати далі
16.10.2017
Анатолій Антонович О.
Анатолій Антонович О.

Робота компанії Адамсон залишила позитивні враження! Молодці!


читати далі
27.09.2017
Лариса Петрівна М.
Лариса Петрівна М.

У Вас дуже ввічливі, доброзичливі і приємні працівники. Так тримати!

Виконали все дуже добре, я забоволена вашою роботою.


читати далі
Усі відгуки