Утеплення квартири

Зателефонуйте нам

Івано-Франківськ +38 (067) 433-66-06

або залиште ваші контакти для детальної консультації

Дякуємо!

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Виконані роботи

Утеплення квартири

Матеріали для утеплення квартир

Для теплоізоляції квартир фахівці компанії «Адамсон» використовують тільки якісні перевірені матеріали кращих світових виробників.

Мінеральна вата (кам'яна)

Мінеральна вата (кам'яна)

Теплоізоляційний матеріал, виготовлений з розплавлених гірських порід. Володіє такими корисними якостями як негорючість (можна використовувати при високих робочих температурах), нетоксичність, високий опір теплопередачі, чудовий рівень звукопоглинання. Крім цього, мінвата «дихає» (пропускає вологу з квартири) і не піддається впливу гризунів та інших шкідників.

Серед мінусів матеріалу – схильність до впливу цвілі та мікроорганізмів, висока ціна. Якщо монтаж був виконаний неправильно, мінеральна вата може натягнути вологу і втратить свої теплоізоляційні властивості (30% в порівнянні з сухою ватою).

Мінеральна вата (скловата)

Мінеральна вата (скловата)

Матеріал для утеплення квартир, який роблять з відходів скловиробництва. Має більш жорсткі довгі й товсті волокна в порівнянні з іншими утеплювачами. Крім цього, вони більш вібро-і хімічно стійкі. На відміну від мінеральної, скловата дешевша, має менший обсяг і володіє кращими звукоізоляційними властивостями.

Пінопласт

Пінопласт

Матеріал, який представляє собою спінені пластичні маси. Його основна властивість – надлегка вага, внаслідок чого утеплювач можна застосовувати там, де не підходить мінеральна вата. Пінопласт чудово зберігає форму та свої теплоізоляційні властивості протягом тривалого періоду часу. Має невисоку ціну і встановлюється простіше, ніж мінвата.

Негативна властивість матеріалу, через який його заборонили використовувати в Євросоюзі як утеплювач – горючість. Пінопласт може плавитися, виділяючи при цьому чадний газ. Крім того, утеплювач не на 100% екологічний, схильний до впливу гризунів, грунтів і солей.

Варто знати: Для утеплення квартир ми використовуємо пінопласт, оброблений спеціальним антіпіреновим складом, який запобігає займанню матеріалу. Для монтажу теплоізоляції використовується пінопласт 25-ої щільності (ПСБ-25).

Екструзійний пінополістирол

Екструзійний пінополістирол

Матеріал для утеплення, що має рівномірну структуру і складається з закритих дрібних комірок. Виготовляють його з гранул полістиролу, змішаних при високому тиску та температурі. Потім в суміш вводять спінюючий агент і видавлюють з екструдера. Переваги пінополістиролу в тому, що він більш щільний, ніж пінопласт і має один з найнижчих показників теплопровідності – 0,037 Вт/м*0С. Не схильний до проникненню вологи, загнивання і появи цвілі, впливу руйнівних зовнішніх факторів, вогню та шкідників. Термін експлуатації цього матеріалу – 50 років.

Серед недоліків екструзійного пінополістиролу можна назвати низький рівень звукоізоляції і досить високу вартість.

Армувальна сітка

Армувальна сітка

Один з основних елементів в системах зовнішнього утеплення. Являє собою зміцнювальний матеріал на склонитці у вигляді сітки. Її використання під час монтажу утеплення допомагає захистити поверхню стіни від тріщин, підвищити механічні властивості декоративних штукатурок.

Декоративні штукатурки

Мінеральна декоративна штукатурка

Мінеральна декоративна штукатурка

Найбільш екологічний недорогий вид штукатурки, має гарну стійкість до різких перепадів температур, стійкий до впливу вогню і простий у догляді. Дозволяє стінам «дихати».

Серед мінусів мінеральної штукатурки: малий вибір кольорів (буває тільки сірою або білою), паропроникність, низька еластичність. Якщо використовується для пінопласту, потрібно додатково покривати вологовідштовхувальною фарбою.

Акрилова декоративна штукатурка

Акрилова декоративна штукатурка

Один з компонентів штукатурки – акрилова смола. Суміш еластична, стійка до деформації основи, не потребує змішування при нанесенні на стіну та самоочищається.

Акрилова штукатурка легко спалахує і дорожча, ніж мінеральна.

Силіконова декоративна штукатурка

Силіконова декоративна штукатурка

Дуже еластична водонепроникна штукатурка з великою колірною гамою. Має найвищу вартість серед усіх видів штукатурок.

Грунтовка

Грунтовка

Суміш, яка наноситься першим шаром на поверхню, підготовлену для обробки або фарбування. Дозволяє декоративній штукатурці міцніше «схопитися» з поверхнею та продовжує термін її експлуатації.

Цокольна планка

Цокольна планка

Металева конструкція, яка кріпиться до стіни, щоб зміцнити систему утеплення знизу і захистити її від проникнення гризунів.

Кутники

Кутники

Елемент захисту системи утеплення. Кутники бувають алюмінієві, пластмасові та арочні.

Дюбеля

Дюбеля

Необхідні при теплоізоляції квартири, щоб захистити конструкцію від впливу вітру. Дюбеля розрізняються залежно від виду матеріалу: металеві з термоголовкою використовуються для мінеральної вати, пластмасові – для пінопласту.

Клей

Клей

Кожний вид утеплювального матеріалу прикріплюється за допомогою спеціального клею. Крім того, ми використовуємо різні види клею для приклеювання і для армування.

Теплоізоляція квартири: що і навіщо утеплюємо

В першу чергу власники квартир утеплюють стіни: зовні або зсередини. Ще один пункт – теплоізоляція підлоги, особливо для жителів перших поверхів багатоповерхових будинків. За бажанням, фахівці компанії «Адамсон» утеплюють підлогу і для мешканців інших поверхів.

Внутрішнє утеплення стін квартири

Простий у виконанні спосіб утеплення квартири, який має, як свої переваги, так і недоліки. При теплоізоляції приміщення таким способом, воно буде швидше нагріватися. Також паралельно можна проводити ремонтні роботи.

Серед мінусів цього способу утеплення, перш за все, зменшення внутрішнього простору приміщення. Крім того, дуже складно розрахувати точку роси так, щоб на стінах не виникав конденсат. При неправильному монтажі є ймовірність, що на утеплювачі і в квартирі виникне цвіль, грибок, зруйнується система теплоізоляції. На весь час проведення робіт власникам квартири доведеться переїхати.

Зовнішнє утеплення стін квартири

Більш ефективний спосіб, який забезпечує чудовий рівень теплоізоляції. Точка роси знаходиться зовні, тому виключена поява конденсату на стінах. Не «крадеться» обсяг приміщення, а з зовнішнього боку будинок отримує новий сучасний вид.

З мінусів зовнішнього утеплення стін можна назвати те, що роботи більш дорогі і проводяться в певний сезон.

Ми робимо 2 види зовнішнього утеплення стін:

• технологією «мокрий фасад»;

• вентильованим способом.

Утеплення стін методом «мокрий фасад»

Утеплення стін квартири багатошарової конструкцією. Зазвичай використовується 3 шари: базовий, теплоізоляційний і захисно-декоративний. Теплоізоляція таким способом має більш високу ціну, ніж інші види утеплення через низку переваг:

• легкого і швидкого монтажу;

• високого рівня опору теплопередачі;

• високого рівня звукоізоляції;

• відсутність накопичення вологи;

• можливістю використання будь-якого облицювального матеріалу.

У нас Ви можете замовити:

• утеплення методом «мокрий фасад» мінеральною ватою – від 17 $/м2;

• утеплення методом «мокрий фасад» пінопластом – від 15 $/м2.

Утеплення стін вентильованим способом

Це навісна система теплоізоляції, що має повітряний зазор. Мінеральна вата прикріплюється за допомогою дюбелів, а облицювальні елементи, встановлені на металеву підконструкцію, захищають утеплювач від негативного впливу зовнішнього середовища.

У нас Ви можете замовити:

• утеплення вентильованих способом мінеральною ватою – від 85 $/м2.

Утеплення підлоги квартири

Через підлогу власники квартир на першому поверсі можуть втрачати до 20% тепла. Крім того, навіть якщо стіни утеплені, підлога може все одно залишатися холодною, що некомфортно та шкідливо для здоров'я.

Утеплення стін квартири – як ми робимо

 • 1
  Підготовка стіни квартири до утеплення
 • 2
  Монтаж утеплювача
 • 3
  Армуровка теплоізоляційного матеріалу
 • 4
  Нанесення захисно-декоративного шару

Для проведення робіт по теплоізоляції необхідно максимально підготувати та вирівняти стіну, прибрати бруд, стару штукатурку, зайву арматуру. За необхідності – пофарбувати. Наносимо на поверхню стіни ґрунтовку, щоб забезпечити краще і триваліше зчеплення клею з утеплювачем. Монтуємо цокольний профіль, який буде виступати базою для майбутньої системи теплоізоляції.

Укладаємо теплоізоляційний матеріал за принципом цегляної кладки, щоб уникнути тріщин під час монтування останнього шару. Відстань між плитами повинна бути не більше 2-3 мм. Зайва відстань задувається монтажною піною або закладається утеплювачем.

Щоб забезпечити міцність та цілісність утеплення, «втоплюють» в утеплювач (за допомогою клею) армуючу сітки. З'єднання відбувається внакладку: не менше 1 см.

Покриття цим шаром необхідно, щоб захистити утеплену стіну від негативних зовнішніх впливів (вітру, дощу), температурних перепадів і ультрафіолету. Крім цього, декоративний шар надає стіні гарний сучасний вигляд.

Як ми утеплюємо підлогу квартири

 • 1
  Гідроізоляція підлоги
 • 2
  Укладання теплоізоляційного матеріалу
 • 3
  Армуюча сітка і стяжка

За відсутності гідроізоляції в квартирі, обов'язково встановлюємо цей шар.

На гідроізоляційний шар укладаємо плити утеплювача. Пінопласт закріплюємо дюбелями, а екструзійний пінополістирол не потребує додаткового зміцнення.

За допомогою клейового розчину сітка (розмір комірок 5х5 см) «втоплюється» у поверхню пінопласту. Зверху конструкція заливається бетонною стяжкою. Потім можна укладати підлогу.

Якщо Вам необхідно утеплити квартиру, звертайтеся до фахівців компанії «Адамсон». Проведемо детальну консультацію і зробимо якісну теплоізоляцію, використовуючи кращі перевірені матеріали.

Голосів: 120
Відгуки Клієнтів:
23.12.2017
Віктор Васильович П.
Віктор Васильович П.

Вітаю усіх з прийдешніми святами! 

В нашому будинку цього року буде тепло, дякую за це спеціалістам Адамсону.


читати далі
16.10.2017
Анатолій Антонович О.
Анатолій Антонович О.

Робота компанії Адамсон залишила позитивні враження! Молодці!


читати далі
27.09.2017
Лариса Петрівна М.
Лариса Петрівна М.

У Вас дуже ввічливі, доброзичливі і приємні працівники. Так тримати!

Виконали все дуже добре, я забоволена вашою роботою.


читати далі
Усі відгуки