Утеплення горища

Зателефонуйте нам

Івано-Франківськ +38 (067) 433-66-06

або залиште ваші контакти для детальної консультації

Дякуємо!

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Виконані роботи

Утеплення горища

При утепленні приватного будинку не варто залишати без уваги горище, адже втрати тепла через нього складають до 25%. Якісна теплоізоляція горищного приміщення дозволяє захистити житло від впливу холоду, опадів і палючих сонячних променів. Крім цього, це чудова економія витрат на опалення у зимовий період часу.

Чим ми утеплюємо горище приватного будинку?

Мінеральна вата

Мінеральна вата

Щоб утеплити горище, фахівці компанії «Адамсон» використовують 2 види мінеральної вати: кам'яну і скловату.

Кам'яна (базальтова) вата – матеріал, виготовлений на основі базальтових порід. Утеплювач негорючий, може витримувати температуру до + 10000С, володіє хорошими тепло- та звукоізоляційними властивостями. Належить до екологічних видів теплоізоляційного матеріалу й відрізняється довгим терміном служби.

Скловата – негорючий утеплювач на основі скловолокна, жорсткі й товсті волокна якого забезпечують високий рівень теплоізоляції приміщення. Крім цього, матеріал володіє чудовою паропроникністю і забезпечує хорошу звукоізоляцію. Скловата дешевша, ніж кам'яна вата.

Недоліки мінеральної вати:

 • може натягнути вологу при неправильному монтажі;
 • в матеріалі можуть з'явитися мікроорганізми, цвіль.
Пінопласт

Пінопласт

Надлегкий синтетичний утеплювач, що має чудові показники теплопровідності. Матеріал не схильний до різного роду деформацій, впливу мікроорганізмів і цвілі.

Недоліки пінопласту:

 • горючий матеріал, здатний плавитися і виділяти чадний газ;
 • не є повністю екологічним.

Варто знати: Для утеплення горища ми використовуємо пінопласт, покритий спеціальним антіпіреновим розчином, який запобігає займанню матеріалу.

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол

Це синтетичний утеплювач, відмінність якого від звичайного пінопласту полягає у технології створення гранул. Гранули пінополістиролу змішуються при високому тиску та температурі, після чого вводиться спінювальний агент і, нарешті, матеріал видавлюється з екструдера. Даний утеплювач має один з найвищих показників теплопровідності (0,037Вт / (м * 0С)). Він негорючий, чудово протистоїть проникненню всередину вологи, впливу цвілі та мікроорганізмів, а також має тривалий термін служби.

Недоліки пінополістиролу:

 • низький рівень звукоізоляції;
 • висока вартість.
Пароізоляційна плівка

Пароізоляційна плівка

Призначення плівки – створити парозахисний бар'єр і запобігти утворенню конденсату на теплоізоляційному матеріалі.

Супердифузійна мембрана

Супердифузійна мембрана

Дана плівка захищає систему утеплення від проникнення вологи та вивітрювання. Теплоізоляційні якості матеріалу при цьому зберігаються. Мембрана може замінити відразу 2 види плівки: гідробар'єр і вітрозахист.

Обрешітка

Обрешітка

Конструкція, що має вигляд решітки або суцільного настилу. Встановлюється у якості основи для укладання теплоізоляційного матеріалу, забезпечує надійність і довгий термін служби системи теплоізоляції.

Дюбеля

Дюбеля

Металеві або пластмасові закріплювачі, які захищають теплоізоляційний матеріал від впливу вітру.

Утеплення горища мінеральною ватою і пінопластом/пінополістиролом

Горище теплоізолюють за допомогою утеплення його стелі мінеральною ватою або ж пінопластом/пінополістиролом. Утеплення мінеральною ватою буде більш екологічним, але обійдеться дорожче, ніж теплоізоляція пінопластом. Якщо утеплювати горище екструдованим пінополістиролом, слід пам'ятати, що, незважаючи на високу ціну, використання цього матеріалу дозволяє обійтися без додаткового використання плівки. У всьому іншому технологія теплоізоляції пінопластом і пінополістиролом між собою не відрізняються.

Теплоізоляція горища мінватою

 • 1
  Приклеювання парозахисної плівки
 • 2
  Укладання перехресного каркаса і мінеральної вати
 • 3
  Покриття супердифузійної мембраною

При утепленні мінеральною ватою стяжка не потрібна. У якості першого шару виступає паробар`єрна плівка (щільність – 110 кг/м3), яку приклеюють до крокв за допомогою бітумної стрічки. Крім цього, плівка приклеюється до стіни, щоб згодом конструкція виявилася більш герметичною. Запас плівки повинен становити 10 см (висота утеплювача).

На поверхню плівки укладається обрешітка, яку збивають з брусків розмірами 10х15 см. Утеплювач укладається в два шари загальною висотою 10 см. Другий шар ми розміщуємо таким чином, щоб перекрити стики.

Зверху мінеральна вата покривається супердифузійною мембраною, яка проклеюється за допомогою спеціальної стрічки. Там, де залишився запас, паробарьер з'єднується з мембраною, внаслідок чого конструкція стає повністю герметичною.

Утеплення горища пінопластом

 • 1
  Укладання пінопласту
 • 2
  Укладання металевої сітки
 • 3
  Заливання стяжки

Плити теплоізоляційного матеріалу закріплюються дюбелями (4 штуки на 1 м2). Щоб забезпечити герметизацію конструкції, стики пропінюються. Зверху утеплювач покривається захисною плівкою, щільність якої – 35 кг/м3. Плівка дозволить уберегти пінопласт від деформації при заливанні стяжки.

На поверхні пінопласту розміщується металева сітка (1х2 м). Зазвичай ми використовуємо сітку з розмірами вічок 5х5 або 10х10 см. Менший розмір осередків дозволить конструкції витримати більший вантаж.

Металева сітка зв'язується в'язальних дротом. На її поверхню заливається стяжка (5 см). У середньому вона повинна витримувати навантаження до 13 кг на 1м3.

Не слід нехтувати утепленням горищного приміщення. Якщо його теплоізоляція досі не проведена, звертайтеся до фахівців компанії «Адамсон». Виконуємо монтаж швидко, якісно і надовго!

Голосів: 117
Відгуки Клієнтів:
23.12.2017
Віктор Васильович П.
Віктор Васильович П.

Вітаю усіх з прийдешніми святами! 

В нашому будинку цього року буде тепло, дякую за це спеціалістам Адамсону.


читати далі
16.10.2017
Анатолій Антонович О.
Анатолій Антонович О.

Робота компанії Адамсон залишила позитивні враження! Молодці!


читати далі
27.09.2017
Лариса Петрівна М.
Лариса Петрівна М.

У Вас дуже ввічливі, доброзичливі і приємні працівники. Так тримати!

Виконали все дуже добре, я забоволена вашою роботою.


читати далі
Усі відгуки