Герметизація вікон

Зателефонуйте нам

Івано-Франківськ +38 (067) 433-66-06

або залиште ваші контакти для детальної консультації

Дякуємо!

Ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Виконані роботи

Герметизація віконних систем

Якщо Ви помічали, що з вікон дме, вони промерзають узимку або затікають під час дощу, пора провести герметизацію, скориставшись послугами досвідчених професіоналів. Компанія «Адамсон» пропонує послуги по герметизації віконних швів, отворів або щілин. Герметизація віконних стиків – дуже важлива складова частина ремонту та теплоізоляції, як звичайних дерев'яних вікон, так і пластикових вікон зі склопакетами.

У дерев'яних вікон зі склопакетами стики зазвичай вже прогерметизовані, але з роками може знадобитися повторна герметизація, як правило, зі зніманням попереднього шва.

Причини, за якими дме з вікон

 1. Порушення технології монтажу вікон. Це призводить до утворення грибка, появі протягів і запотіванню стін.
 2. Неякісно виконана установка вікон. Якщо при монтажі вікон не використовувалися спеціальні пароізоляційні або гідроізоляційні стрічки, а самі вікна встановлювалися на нічим не захищену монтажну піну, вона буде піддаватися впливу атмосферних опадів і сонячних променів. Через якийсь час піна почне руйнуватися, пропускаючи всередину приміщення холод і вологу.
 3. Усадка та розхитування вузлів при постійному відкриванні-закриванні склопакетів.
 4. Неправильне встановлення зовнішнього відливу: порожнечі, які під ним утворилися, є причиною промерзання і продування вікон знизу.


За допомогою чого проводиться герметизація вікон

Для герметизації монтажних швів, а також внутрішніх стиків нерухомих з'єднань (для усунення протягів, чудової тепло- і шумоізоляції) ми використовуємо спеціальний герметик.

Герметик – монтажна речовина, яка представляє собою пастоподібну та пластичну масу, виготовлену на основі різних полімерів. При нанесенні на будь-яку поверхню герметик через якийсь час застигає, утворюючи при цьому герметичний шар, який не пропускає вологу. Крім цього, речовина захищає віконні конструкції від руйнівних атмосферних впливів, перепадів температур; надає вікнам естетичного вигляду.

Види герметиків

Силіконовий

Силіконовий герметик

Універсальна речовина, основою якої служать кремнево-органічні з'єднання. Властивості: висока еластичність, хороші адгезійні якості, не боїться ультрафіолету, простий в нанесенні, доступна вартість. До недоліків відноситься лише те, що герметик не можна перефарбувати після висихання.

Акриловий

Акриловий герметик

Нетоксичний полімерний будматеріал на основі акрилу. Властивості: хороша адгезія, пожежобезпечний, стійкий до УФ-випромінювання, простий у використанні, доступна ціна. Герметик може деформуватися на морозі і не такий еластичний, як силіконовий.

Полімерний (рідкий пластик)

Полімерний герметик (рідкий пластик)

Має в основі MS-полімери. Властивості: чудова адгезія, в'язкість, утворює єдину конструкцію з віконною системою. Серед недоліків – висока вартість і необхідність у відсутності навантажень на шви (можуть розірвати застиглий матеріал).

Тіоколовий

Тіоколовий герметик

Найдорожчий вид герметика на основі полісульфідних олігомерів. Застигає незалежно від температури та вологості повітря. Властивості: висока ступінь текучості та в'язкості після застигання, потужна герметизація. Можуть застосовувати тільки професіонали.

Варто знати: У деяких випадках герметизація вікон проводиться за допомогою шпаклівки, різних сухих сумішей, іноді навіть фарби.

Які фактори враховуються при виборі герметика:

 • ширина та глибина віконного шва;
 • тип рами вікна;
 • тип поверхні, яка примикає до рами;
 • стан стіни, що примикає до монтажних швів;
 • пора року та погодні умови під час виконання робіт (вологість, температура і т. д.).

Герметизація вікон крок за кроком

 • 1
  Підготовка поверхні рам і укосів
 • 2
  Закладення монтажних швів герметиком
 • 3
  Розподіл герметика по всій поверхні
 • 4
  Очищення від залишків герметика

Перед початком герметизації очищаємо щілини від бруду, пилу та інших зайвих елементів. Це дозволить значно посилити адгезивні властивості герметика.

Герметик видавлюється в віконні щілини за допомогою шприца, який тримається під гострим кутом. Носик шприца одночасно повинен розгладжувати шов.

Речовину необхідно рівномірно розподілити по всій площі монтажного шва. Усі порожнечі повинні бути заповнені.

Поверхні рами та укосів повністю очищаються від залишків герметика, щоб згодом на пластику не утворилися некрасиві брудні сліди.

При найменшому дискомфорті з боку вікон звертайтеся в компанію «Адамсон». Виконаємо герметизацію віконних систем швидко, професійно і надійно!

Голосів: 118
Відгуки Клієнтів:
23.12.2017
Віктор Васильович П.
Віктор Васильович П.

Вітаю усіх з прийдешніми святами! 

В нашому будинку цього року буде тепло, дякую за це спеціалістам Адамсону.


читати далі
16.10.2017
Анатолій Антонович О.
Анатолій Антонович О.

Робота компанії Адамсон залишила позитивні враження! Молодці!


читати далі
27.09.2017
Лариса Петрівна М.
Лариса Петрівна М.

У Вас дуже ввічливі, доброзичливі і приємні працівники. Так тримати!

Виконали все дуже добре, я забоволена вашою роботою.


читати далі
Усі відгуки