Підтримуємо Чемпіонат України з футболу

21 травня 2021

21 травня в місті Вишневе Київської області, за підтримки Всеукраїнської Асоціації об’єднаних територіальних громад відбувається Чемпіонат України з футболу серед міських, селищних, сільських голів та старост. Компанія «Adamson» в рамках співпраці з Асоціацією та політики соціально відповідального бізнесу, виступила партнером заходу.


Чемпіонат України з футболу серед міських, селищних, сільських голів та старост

Партнерство компанії з Асоціацією та з її громадами-членами включає не лише підтримку подібних заходів, але й реалізацію спільних проектів в сфері енергоефективності. Ми прагнемо розвивати максимально широкий спектр послуг, цікавих для громад, які прагнуть бути успішними в реалізації політик сталого енергетичного розвитку.


Чемпіонат України з футболу серед міських, селищних, сільських голів та старост

ІНШІ НОВИНИ

1.07.2017
The Building Performance Institute, Inc.(BPI) є провідною організацією США, яка засвідчує, підтверджує та встановлює стандарти роботи професіоналів з оцінки енергетичного стану будівлі.
9.07.2020
Компанія «Адамсон» поповнила список галузевих компаній, з якими співпрацює Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, як з потенційними роботодавцями і базою для проходження практики.
26.04.2021
З приводу світлих Великодніх свят наша компанія долучилась до доброї справи.