Компанія «Адамсон» взяла участь у Європейському Тижні Сталої Енергії в м. Славутич

17 червня 2017
Запрошуємо на зустріч з компанією Adamson

Господарями Тижня-2017 стала Славутицька міська рада. На заході були присутні представники Європейського Союзу в Україні, ЄБРР, обласних та міських рад, донорських структур, міжнародних та громадських організацій, мери міст, а також небайдужі мешканці міста. Основна мета ЄТСЕ – привернути увагу до проблеми ефективного використання енергоресурсів та дбайливого ставлення до довкілля. В рамках заходу було проведено уроки, презентації, майстер-класи, конференції для дітей та дорослих, а також для кваліфікованих спеціалістів. Велика кількість питань була присвячена популяризації відновлювальних джерел енергії та розвитку громадської самосвідомості під час використання різноманітних енергоресурсів.

Запрошуємо на зустріч з компанією Adamson

В рамках Європейського Тижня Сталої Енергії також пройшла виставка енергоефективного обладнання та технологій, у якій взяли участь більше 50 спеціалізованих компаній. Під час заходу відвідувачі могли ознайомитися з сучасними засобами та способами енергозбереження.

Запрошуємо на зустріч з компанією Adamson

В якості учасника виставки, компанія «Адамсон» продемонструвала власний підхід до питань зменшення витрат на комунальні платежі. Зацікавлені відвідувачі отримали вичерпні консультації від спеціалістів міжнародної кваліфікації з питань проведення енергетичного аудиту, методів зменшення теплових втрат, та особливостей і переваг використання енергоефективного обладнання як приватним, так і промисловим споживачем.

ІНШІ НОВИНИ

29.04.2021
Розпочались роботи по реставрації старовинних дверей пам'ятки архітектури
1.07.2021
Сьогодні відзначається День української архітектури, а також професійне свято містобудівників.
12.06.2015
"Як зберегти енергію та тепло у Вашій домівці?" Семінар-зустріч з компанією "Adamson"