Приклади робіт

Система гарячого водопостачання в приватному будинку на основі геліосистеми Система гарячого водопостачання в приватному будинку на основі геліосистемиСистема гарячого водопостачання в приватному будинку на основі геліосистемиСистема гарячого водопостачання в приватному будинку на основі геліосистеми

Система гарячого водопостачання в приватному будинку на основі геліосистеми

  • Бівалентний бойлер Ariston дає змогу отримувати стабільний потік гарячої води через комбінування в ньому теплообмінників різного типу: теплообмінник від геліосистеми, теплообмінник від системи опалення, електричний тен (водонагрівач)
  • На даху будівлі встановлені 2 сонячних колектора, які акумулюють тепло сонячного випромінювання і за допомогою незамерзаючого теплоносія передають його бойлеру
  • Температура теплоносія геліосистеми може досягати 140 оС, при якій антифриз перетворюється на пар. Для запобігання перепадів тиску в контур геліосистеми встановлено розширювальну ємність Zilmet на 18 л
  • У випадку недостатнього сонячного освітлення бойлер нагрівається від електричного тену (в неопалювальний сезон) та/або від системи опалення (в опалювальний сезон)
  • Cистема водопостачання керується за допомогою автоматики Salus, яка обирає найбільш економний режим роботи системи без втрат для комфорту гарячого водопостачання.
Високоефективний твердопаливний котел SAS NWT потужністю 130 кВт і два резервні електричні котли сумарною потужністю 90 кВт забезпечили приміщення безеперебійною подачею теплової енергії.
  • Буферна ємність на 3000 л забезпечила стабільне функціонування системи опалення  
  • Для данного об'єкту був розроблений розподільчий колектор індивідуального зразка, що стало зручним рішенням для ефективного розділення потоків теплоносія на 3 контури + бойлер.
  • Бойлер комбінує теплообмінник від системи опалення і електричний нагрівач (тен). Таке ріщення дозволяє зменшити витрати елекроенергії взимку і палива влітку.

й котел Buderus - 110 кВт;
- тепловий акумулятор (буферна ємність) - 3000 літрів;
- три насоси Grundfos 32/80;
- компенсатор тиску - 200 літрів (Польща);
- пристрій Laddomat - для захисту котлів від конденсації водяної пари з димового газу;
-  бойлер для нагріву води Drazice - 200 літрів (Чехія);
-  труба мідна (Італія);
-  запірна арматура (Італія);
-  димохід з нержавіючої сталі (Україна);

Голосів: 17
Інші проекти
Відгуки Клієнтів:
19.09.2017
Валерій Миколайович Л.
Валерій Миколайович Л.

Роботу виконано без зауважень та вчасно.


читати далі
12.09.2017
Оксана Іванівна О.
Оксана Іванівна О.

Враження якнайкращі. Велике спасибі виконробу Гуменяку Петрові за добру організацію робіт.

 


читати далі
10.08.2017
Остап М.
Остап М.

Менеджери та монтажники професійні, відношення хороше, клієнт-орієнтоване. Роботи виконані якісно і у найкоротші терміни.


читати далі
Усі відгуки