Навіщо потрібен енергопаспорт

02 квітня 2018

Енергетичний паспорт - це документ, що підтверджує клас енергоефективності будівлі та містить рекомендації по зниженню енерговитрат.

Оформлення енергопаспорту має високу практичну користь. Ви одразу зрозумієте, як і на чому можна зменшити витрати на обігрів, газ та електрику. Це реальна і довгострокова економія на комунальних платежах. Великий плюс в тому, що ця економія не зачепить Ваші комфортні умови життя.

Внутрішня статистика в компанії Adamson показує, що за 2017 рік було зроблено 50 енергопаспортів, а вже за а січень - лютий 2018 року – 27. Українці зацікавлені розумно економити та готові знижувати споживання енергоресурсів.

Енергетичний паспорт від Adamson – це:

  • дотримання нових стандартів законодавства;
  • технічна точність вимірювань;
  • швидке виготовлення енергопаспорта – до 10 робочих днів.

Енергетичний паспорт складають на основі проектних величин із документації. Спеціалісти Adamson обов’язково перевіряють застарілі показники. Для проведення вимірювань використовують сучасне обладнання: тепловізійна камера, лазерна лінійка і аеродвері – для виявлення осередків теплових втрат та інфільтрації повітря.

Компанія не тільки оформлює енергопаспорт, але і допомагає розібратися, як користуватися цим документом. В Adamson оперативно дають рекомендації для покращення енергоефективності та економії ресурсів клієнта.

Ціна оформлення еренгопаспорту :

  • 3500 грн. для ОСББ;
  • 3 грн за 1 кв. м для комерційних об’єктів.

Навіщо потрібен енергетичний паспорт:

  • контроль енергетичної ефективності будівлі під час експлуатації;
  • легка можливість знизити енергоспоживання;
  • засвідчити, що будівля відповідає вимогам ДБН В.2.6-31:2016.

Енергопаспорт дає можливість дізнатися:

1. Клас енергетичної ефективності будівлі. Згідно з чинними нормами він не може бути нижче класу «С». Чим вища енергетична якість будівлі – тим вища її вартість на житловому ринку.

2. Енергопотребу та енергоспоживання будівлі.

Складання енергопаспорта передбачено законодавством. Він потрібен усім бюджетним установам та повинен входити окремим документом до складу проектно-кошторисної документації на об’єкт. Вказані в ньому енергетичні характеристики будівлі розраховуються відповідно до вимог ДБН В.2.6-31:2016.

Енергосервісна компанія ADAMSON складає енергетичні паспорти відповідно до ДБН В.2.6-31-2016. Згідно з діючими нормами при визначенні класу енергетичної ефективності будівлі враховуються показники річної енергопотреби в опаленні, гарячому водопостачанні та охолодженні.

Коли та для яких будівель складають енергопаспорт:

Енергетичний паспорт складають під час проектування об’єкта, введення його в експлуатацію, на етапі капітального ремонту чи реконструкції. Якщо енергопаспорт складають для багатоквартирного житлового будинку, то окремий документ формується для кожного громадського блоку і житлової частини.

Буває, що будівельники відступають від проекту – наприклад, у процесі роботи замінюють будівельні матеріали. У такому разі виникає потреба в аналізі відхилень від проектних планів та повторному складанні енергопаспорта під час здачі будівлі в експлуатацію.

Енергосервісна компанія ADAMSON складає енергетичний паспорт за результатами енергоаудиту та за проектними характеристиками. Серед наших Клієнтів – ОТГ, ОСББ, міські та селищні ради, муніципальні та комерційні об’єкти, власники приватних житлових будинків.


Інші новини
22 травня 2018
Вентиляція відповідає за якість повітря в квартирі і навіть за здоров'я. Висока вологість у ванній, та й самій квартирі сприяє розвитку грибка в швах плитки і викликає процеси корозії техніки. Так може почати іржавіти пральна машинка і деталі всередині. Для звичайної квартири природної вентиляції не вистачає, тому варто врівноважити вологість повітря, використовуючи вентиляційну систему.
31 січня 2018
Енергосервісна компанія ADAMSON більше 3 років підвищує енергоефективність житлових та комерційних приміщень. За цей час ми провели понад 1400 енергоаудитів, які допомогли визначити та впровадити заходи з енергозбереження. Хочете знати, як виглядає найефективніша економія з найменшим терміном окупності? Вашій увазі – 5 яскравих прикладів із нашої практики.
Відгуки Клієнтів:
23.12.2017
Віктор Васильович П.
Віктор Васильович П.

Вітаю усіх з прийдешніми святами! 

В нашому будинку цього року буде тепло, дякую за це спеціалістам Адамсону.


читати далі
16.10.2017
Анатолій Антонович О.
Анатолій Антонович О.

Робота компанії Адамсон залишила позитивні враження! Молодці!


читати далі
27.09.2017
Лариса Петрівна М.
Лариса Петрівна М.

У Вас дуже ввічливі, доброзичливі і приємні працівники. Так тримати!

Виконали все дуже добре, я забоволена вашою роботою.


читати далі
Усі відгуки