Компанія «Adamson» відкрила нову філію у м. Київ

28 серпня 2017

1

Шановні клієнти та партнери! Компанія AdamsON розширює географію своєї діяльності. Тепер сучасні енергоефективні рішення стали ще ближчими та доступнішими!  Вже сьогодні мешканці східних та центральних регіонів України можуть отримати кваліфіковану консультацію наших менеджерів з питань сучасних енергоефективних технологій та обладнання. Команда досвідчених проектантів та інженерів швидко та якісно запропонує найкращі рішення для опалення, кондиціонування, гарячого водопостачання та теплоізоляції кожної окремої будівлі. 

Також у Київській філії кожен, хто зацікавлений у зменшенні своїх витрат на енергоносії та у підвищенні комфорту життя, зможе замовити послугу енергоаудиту. Нова команда спеціалістів сертифікована Американським інститутом енергозбереження ВРІ та використовує в роботі сучасне високоточне обладнання. На основі проведеного детального обстеження енергоаудитори запропонують найбільш ефективні заходи з енергозбереження. 

2

Найближчим часом на базі нової філії компанії AdamsON відбудеться відкриття showroom, де буде представлено новітнє обладнання Ariston, Navien, Buderus, Gorenie та інших провідних виробників.

Будемо раді бачити Вас у нашому офісі! Зробіть перший крок до енергоефективної оселі.

Adamson, м. Київ, вул. Чорновола 20

тел. 044 498-88-08


Інші новини
06 листопада 2017
Засоби автоматики підтримують оптимальні параметри роботи опалювальної системи, забезпечують комфортні умови перебування в приміщенні в будь-який сезон, а також гарантують серйозну економію комунальних витрат. Як в стислі терміни отримати максимальну вигоду від застосування системи автоматичного терморегулювання? Давайте з’ясуємо в цій статті.
24 жовтня 2017
Однією з основних тем, що обговорювались на президії, була необхідність проведення заходів з енергозбереження та енергоефективності у закладах державної та комунальної власності територіальних громад.
Відгуки Клієнтів:
19.09.2017
Валерій Миколайович Л.
Валерій Миколайович Л.

Роботу виконано без зауважень та вчасно.


читати далі
12.09.2017
Оксана Іванівна О.
Оксана Іванівна О.

Враження якнайкращі. Велике спасибі виконробу Гуменяку Петрові за добру організацію робіт.

 


читати далі
10.08.2017
Остап М.
Остап М.

Менеджери та монтажники професійні, відношення хороше, клієнт-орієнтоване. Роботи виконані якісно і у найкоротші терміни.


читати далі
Усі відгуки