Компанія «Adamson» відкрила нову філію у м. Київ

28 серпня 2017

1

Шановні клієнти та партнери! Компанія AdamsON розширює географію своєї діяльності. Тепер сучасні енергоефективні рішення стали ще ближчими та доступнішими!  Вже сьогодні мешканці східних та центральних регіонів України можуть отримати кваліфіковану консультацію наших менеджерів з питань сучасних енергоефективних технологій та обладнання. Команда досвідчених проектантів та інженерів швидко та якісно запропонує найкращі рішення для опалення, кондиціонування, гарячого водопостачання та теплоізоляції кожної окремої будівлі. 

Також у Київській філії кожен, хто зацікавлений у зменшенні своїх витрат на енергоносії та у підвищенні комфорту життя, зможе замовити послугу енергоаудиту. Нова команда спеціалістів сертифікована Американським інститутом енергозбереження ВРІ та використовує в роботі сучасне високоточне обладнання. На основі проведеного детального обстеження енергоаудитори запропонують найбільш ефективні заходи з енергозбереження. 

2

Найближчим часом на базі нової філії компанії AdamsON відбудеться відкриття showroom, де буде представлено новітнє обладнання Ariston, Navien, Buderus, Gorenie та інших провідних виробників.

Будемо раді бачити Вас у нашому офісі! Зробіть перший крок до енергоефективної оселі.

Adamson, м. Київ, вул. Чорновола 20

тел. 044 498-88-08


Інші новини
22 травня 2018
Вентиляція відповідає за якість повітря в квартирі і навіть за здоров'я. Висока вологість у ванній, та й самій квартирі сприяє розвитку грибка в швах плитки і викликає процеси корозії техніки. Так може почати іржавіти пральна машинка і деталі всередині. Для звичайної квартири природної вентиляції не вистачає, тому варто врівноважити вологість повітря, використовуючи вентиляційну систему.
02 квітня 2018
Енергетичний паспорт - це документ, що підтверджує клас енергоефективності будівлі та містить рекомендації по зниженню енерговитрат. Оформлення енергопаспорту має високу практичну користь. Ви одразу зрозумієте, як і на чому можна зменшити витрати на обігрів, газ та електрику. Це реальна і довгострокова економія на комунальних платежах. Великий плюс в тому, що ця економія не зачепить Ваші комфортні умови життя.
Відгуки Клієнтів:
23.12.2017
Віктор Васильович П.
Віктор Васильович П.

Вітаю усіх з прийдешніми святами! 

В нашому будинку цього року буде тепло, дякую за це спеціалістам Адамсону.


читати далі
16.10.2017
Анатолій Антонович О.
Анатолій Антонович О.

Робота компанії Адамсон залишила позитивні враження! Молодці!


читати далі
27.09.2017
Лариса Петрівна М.
Лариса Петрівна М.

У Вас дуже ввічливі, доброзичливі і приємні працівники. Так тримати!

Виконали все дуже добре, я забоволена вашою роботою.


читати далі
Усі відгуки