Компанія «Adamson» відкрила нову філію у м. Київ

28 серпня 2017

1

Шановні клієнти та партнери! Компанія AdamsON розширює географію своєї діяльності. Тепер сучасні енергоефективні рішення стали ще ближчими та доступнішими!  Вже сьогодні мешканці східних та центральних регіонів України можуть отримати кваліфіковану консультацію наших менеджерів з питань сучасних енергоефективних технологій та обладнання. Команда досвідчених проектантів та інженерів швидко та якісно запропонує найкращі рішення для опалення, кондиціонування, гарячого водопостачання та теплоізоляції кожної окремої будівлі. 

Також у Київській філії кожен, хто зацікавлений у зменшенні своїх витрат на енергоносії та у підвищенні комфорту життя, зможе замовити послугу енергоаудиту. Нова команда спеціалістів сертифікована Американським інститутом енергозбереження ВРІ та використовує в роботі сучасне високоточне обладнання. На основі проведеного детального обстеження енергоаудитори запропонують найбільш ефективні заходи з енергозбереження. 

2

Найближчим часом на базі нової філії компанії AdamsON відбудеться відкриття showroom, де буде представлено новітнє обладнання Ariston, Navien, Buderus, Gorenie та інших провідних виробників.

Будемо раді бачити Вас у нашому офісі! Зробіть перший крок до енергоефективної оселі.

Adamson, м. Київ, вул. Чорновола 20

тел. 044 498-88-08


Інші новини
31 січня 2018
Енергосервісна компанія ADAMSON більше 3 років підвищує енергоефективність житлових та комерційних приміщень. За цей час ми провели понад 1400 енергоаудитів, які допомогли визначити та впровадити заходи з енергозбереження. Хочете знати, як виглядає найефективніша економія з найменшим терміном окупності? Вашій увазі – 5 яскравих прикладів із нашої практики.
09 січня 2018
Професійно змонтована тепла підлога дозволяє економити до 30% енергії в порівнянні з радіаторами, не порушує цілісність інтер'єру, добре працює з «автоматикою». У цій статті ми зважили плюси і мінуси системи, а також зібрали цікаві факти і корисні поради по темі.
Відгуки Клієнтів:
23.12.2017
Віктор Васильович П.
Віктор Васильович П.

Вітаю усіх з прийдешніми святами! 

В нашому будинку цього року буде тепло, дякую за це спеціалістам Адамсону.


читати далі
16.10.2017
Анатолій Антонович О.
Анатолій Антонович О.

Робота компанії Адамсон залишила позитивні враження! Молодці!


читати далі
27.09.2017
Лариса Петрівна М.
Лариса Петрівна М.

У Вас дуже ввічливі, доброзичливі і приємні працівники. Так тримати!

Виконали все дуже добре, я забоволена вашою роботою.


читати далі
Усі відгуки