Компанія «Adamson» відкрила нову філію у м. Київ

28 серпня 2017

1

Шановні клієнти та партнери! Компанія AdamsON розширює географію своєї діяльності. Тепер сучасні енергоефективні рішення стали ще ближчими та доступнішими!  Вже сьогодні мешканці східних та центральних регіонів України можуть отримати кваліфіковану консультацію наших менеджерів з питань сучасних енергоефективних технологій та обладнання. Команда досвідчених проектантів та інженерів швидко та якісно запропонує найкращі рішення для опалення, кондиціонування, гарячого водопостачання та теплоізоляції кожної окремої будівлі. 

Також у Київській філії кожен, хто зацікавлений у зменшенні своїх витрат на енергоносії та у підвищенні комфорту життя, зможе замовити послугу енергоаудиту. Нова команда спеціалістів сертифікована Американським інститутом енергозбереження ВРІ та використовує в роботі сучасне високоточне обладнання. На основі проведеного детального обстеження енергоаудитори запропонують найбільш ефективні заходи з енергозбереження. 

2

Найближчим часом на базі нової філії компанії AdamsON відбудеться відкриття showroom, де буде представлено новітнє обладнання Ariston, Navien, Buderus, Gorenie та інших провідних виробників.

Будемо раді бачити Вас у нашому офісі! Зробіть перший крок до енергоефективної оселі.

Adamson, м. Київ, вул. Чорновола 20

тел. 044 498-88-08


Інші новини
05 березня 2021
Бажаємо всім українцям тепла в оселях, економії природніх ресурсів та заощадження на комунальних платежах!
11 листопада 2020
В цей день нагадуємо про можливості раціонально використовувати наші спільні природні ресурси. Нехай холод залишається для пінгвінів, а тепло - для нас в будинках. З святом! ADAMSON- Ваш партнер із енергозбереження!
Відгуки Клієнтів:
08.12.2020
Заклад Дошкільної Освіти Теремок
Заклад Дошкільної Освіти Теремок
Адміністрація, працівники, батьки, діти висловлюють найтепліші слова подяки  ТОВ «Енергосервісній компанії «Адамсон»»…

читати далі
01.07.2020
Ганна Геник 
Ганна Геник 

В день професійного свята бажаємо творчого натхнення та сповнення задумів.


читати далі
22.08.2019
Оксана Іванюк, голова ОСББ «Китайська стіна»
Оксана Іванюк, голова ОСББ «Китайська стіна»

Наше ОСББ оголосило такий собі тендер на проведення робіт по утепленню наших будинків. Пропозиції надали 6 фірм. Працівники Адамсон…


читати далі
Усі відгуки