Компанія «Adamson» брала участь у 33-ій міжнародній виставці «БудЕКСПО-весна 2016»

24 березня 2016

Компанія «Адамсон» брала участь у 33-ій  міжнародній виставці «БудЕКСПО-весна 2016», що  проходила 15-18 березня 2016 року у Львівському Палаці спорту «Україна» (м. Львів, вул. Мельника, 18).

Сучасне обладнання, рішення, технології в будівельній тематиці презентували близько 100 компаній-учасників з України та Польщі. Організатор події — акціонерне товариство «Галицькі Експозиції».

На виставці «БудЕКСПО-весна 2016» відвідувачі виставки мали можливість ознайомитись з сучасними розробками, технологіями та готовими рішеннями у будівництві приватного та комерційного сектору.

Як учасник виставки компанія «Адамсон» представила власну модель комплексного підходу в сфері енергозберігаючих технологій та рішень. Ми мали можливість більш детально ознайомити як підприємців, так і громадян міста, з нашим підходом у роботі, показати приклади виконаних робіт, відповісти на запитання усіх зацікавлених у тому, як можна (і треба!) зменшити витрати на комунальні платежі.


Інші новини
31 січня 2018
Енергосервісна компанія ADAMSON більше 3 років підвищує енергоефективність житлових та комерційних приміщень. За цей час ми провели понад 1400 енергоаудитів, які допомогли визначити та впровадити заходи з енергозбереження. Хочете знати, як виглядає найефективніша економія з найменшим терміном окупності? Вашій увазі – 5 яскравих прикладів із нашої практики.
09 січня 2018
Професійно змонтована тепла підлога дозволяє економити до 30% енергії в порівнянні з радіаторами, не порушує цілісність інтер'єру, добре працює з «автоматикою». У цій статті ми зважили плюси і мінуси системи, а також зібрали цікаві факти і корисні поради по темі.
Відгуки Клієнтів:
23.12.2017
Віктор Васильович П.
Віктор Васильович П.

Вітаю усіх з прийдешніми святами! 

В нашому будинку цього року буде тепло, дякую за це спеціалістам Адамсону.


читати далі
16.10.2017
Анатолій Антонович О.
Анатолій Антонович О.

Робота компанії Адамсон залишила позитивні враження! Молодці!


читати далі
27.09.2017
Лариса Петрівна М.
Лариса Петрівна М.

У Вас дуже ввічливі, доброзичливі і приємні працівники. Так тримати!

Виконали все дуже добре, я забоволена вашою роботою.


читати далі
Усі відгуки