Компанія «Adamson» брала участь у 33-ій міжнародній виставці «БудЕКСПО-весна 2016»

24 березня 2016

Компанія «Адамсон» брала участь у 33-ій  міжнародній виставці «БудЕКСПО-весна 2016», що  проходила 15-18 березня 2016 року у Львівському Палаці спорту «Україна» (м. Львів, вул. Мельника, 18).

Сучасне обладнання, рішення, технології в будівельній тематиці презентували близько 100 компаній-учасників з України та Польщі. Організатор події — акціонерне товариство «Галицькі Експозиції».

На виставці «БудЕКСПО-весна 2016» відвідувачі виставки мали можливість ознайомитись з сучасними розробками, технологіями та готовими рішеннями у будівництві приватного та комерційного сектору.

Як учасник виставки компанія «Адамсон» представила власну модель комплексного підходу в сфері енергозберігаючих технологій та рішень. Ми мали можливість більш детально ознайомити як підприємців, так і громадян міста, з нашим підходом у роботі, показати приклади виконаних робіт, відповісти на запитання усіх зацікавлених у тому, як можна (і треба!) зменшити витрати на комунальні платежі.


Інші новини
05 березня 2021
Бажаємо всім українцям тепла в оселях, економії природніх ресурсів та заощадження на комунальних платежах!
11 листопада 2020
В цей день нагадуємо про можливості раціонально використовувати наші спільні природні ресурси. Нехай холод залишається для пінгвінів, а тепло - для нас в будинках. З святом! ADAMSON- Ваш партнер із енергозбереження!
Відгуки Клієнтів:
08.12.2020
Заклад Дошкільної Освіти Теремок
Заклад Дошкільної Освіти Теремок
Адміністрація, працівники, батьки, діти висловлюють найтепліші слова подяки  ТОВ «Енергосервісній компанії «Адамсон»»…

читати далі
01.07.2020
Ганна Геник 
Ганна Геник 

В день професійного свята бажаємо творчого натхнення та сповнення задумів.


читати далі
22.08.2019
Оксана Іванюк, голова ОСББ «Китайська стіна»
Оксана Іванюк, голова ОСББ «Китайська стіна»

Наше ОСББ оголосило такий собі тендер на проведення робіт по утепленню наших будинків. Пропозиції надали 6 фірм. Працівники Адамсон…


читати далі
Усі відгуки