Компанія «Adamson» брала участь у 33-ій міжнародній виставці «БудЕКСПО-весна 2016»

24 березня 2016

Компанія «Адамсон» брала участь у 33-ій  міжнародній виставці «БудЕКСПО-весна 2016», що  проходила 15-18 березня 2016 року у Львівському Палаці спорту «Україна» (м. Львів, вул. Мельника, 18).

Сучасне обладнання, рішення, технології в будівельній тематиці презентували близько 100 компаній-учасників з України та Польщі. Організатор події — акціонерне товариство «Галицькі Експозиції».

На виставці «БудЕКСПО-весна 2016» відвідувачі виставки мали можливість ознайомитись з сучасними розробками, технологіями та готовими рішеннями у будівництві приватного та комерційного сектору.

Як учасник виставки компанія «Адамсон» представила власну модель комплексного підходу в сфері енергозберігаючих технологій та рішень. Ми мали можливість більш детально ознайомити як підприємців, так і громадян міста, з нашим підходом у роботі, показати приклади виконаних робіт, відповісти на запитання усіх зацікавлених у тому, як можна (і треба!) зменшити витрати на комунальні платежі.


Інші новини
06 листопада 2017
Засоби автоматики підтримують оптимальні параметри роботи опалювальної системи, забезпечують комфортні умови перебування в приміщенні в будь-який сезон, а також гарантують серйозну економію комунальних витрат. Як в стислі терміни отримати максимальну вигоду від застосування системи автоматичного терморегулювання? Давайте з’ясуємо в цій статті.
24 жовтня 2017
Однією з основних тем, що обговорювались на президії, була необхідність проведення заходів з енергозбереження та енергоефективності у закладах державної та комунальної власності територіальних громад.
Відгуки Клієнтів:
19.09.2017
Валерій Миколайович Л.
Валерій Миколайович Л.

Роботу виконано без зауважень та вчасно.


читати далі
12.09.2017
Оксана Іванівна О.
Оксана Іванівна О.

Враження якнайкращі. Велике спасибі виконробу Гуменяку Петрові за добру організацію робіт.

 


читати далі
10.08.2017
Остап М.
Остап М.

Менеджери та монтажники професійні, відношення хороше, клієнт-орієнтоване. Роботи виконані якісно і у найкоротші терміни.


читати далі
Усі відгуки