Компанія «Adamson» брала участь у 33-ій міжнародній виставці «БудЕКСПО-весна 2016»

24 березня 2016

Компанія «Адамсон» брала участь у 33-ій  міжнародній виставці «БудЕКСПО-весна 2016», що  проходила 15-18 березня 2016 року у Львівському Палаці спорту «Україна» (м. Львів, вул. Мельника, 18).

Сучасне обладнання, рішення, технології в будівельній тематиці презентували близько 100 компаній-учасників з України та Польщі. Організатор події — акціонерне товариство «Галицькі Експозиції».

На виставці «БудЕКСПО-весна 2016» відвідувачі виставки мали можливість ознайомитись з сучасними розробками, технологіями та готовими рішеннями у будівництві приватного та комерційного сектору.

Як учасник виставки компанія «Адамсон» представила власну модель комплексного підходу в сфері енергозберігаючих технологій та рішень. Ми мали можливість більш детально ознайомити як підприємців, так і громадян міста, з нашим підходом у роботі, показати приклади виконаних робіт, відповісти на запитання усіх зацікавлених у тому, як можна (і треба!) зменшити витрати на комунальні платежі.


Інші новини
22 травня 2018
Вентиляція відповідає за якість повітря в квартирі і навіть за здоров'я. Висока вологість у ванній, та й самій квартирі сприяє розвитку грибка в швах плитки і викликає процеси корозії техніки. Так може почати іржавіти пральна машинка і деталі всередині. Для звичайної квартири природної вентиляції не вистачає, тому варто врівноважити вологість повітря, використовуючи вентиляційну систему.
02 квітня 2018
Енергетичний паспорт - це документ, що підтверджує клас енергоефективності будівлі та містить рекомендації по зниженню енерговитрат. Оформлення енергопаспорту має високу практичну користь. Ви одразу зрозумієте, як і на чому можна зменшити витрати на обігрів, газ та електрику. Це реальна і довгострокова економія на комунальних платежах. Великий плюс в тому, що ця економія не зачепить Ваші комфортні умови життя.
Відгуки Клієнтів:
23.12.2017
Віктор Васильович П.
Віктор Васильович П.

Вітаю усіх з прийдешніми святами! 

В нашому будинку цього року буде тепло, дякую за це спеціалістам Адамсону.


читати далі
16.10.2017
Анатолій Антонович О.
Анатолій Антонович О.

Робота компанії Адамсон залишила позитивні враження! Молодці!


читати далі
27.09.2017
Лариса Петрівна М.
Лариса Петрівна М.

У Вас дуже ввічливі, доброзичливі і приємні працівники. Так тримати!

Виконали все дуже добре, я забоволена вашою роботою.


читати далі
Усі відгуки