Про компанію

Про компанію

Енергосервісна компанія «Адамсон» - це комплексний підхід до підвищення енергоефективності вашого житла і комерційного приміщення. Ми знаємо, як грамотно і без нервів досягти економії на комунальних платежах до 70%!

Це означає, що інвестиції в енергоефективність окупаються в середньому вже через 4-5 років, і це при існуючих тарифах. При підвищенні цін на енергоносії термін окупності значно знижується, а масштаби економії здивують навіть найзапеклішого скептика.

Експерти в галузі енергозбереження стверджують, що в будь-якому приміщенні, будь то будинок, квартира, офіс, склад або виробництво, є можливість підвищити рівень енергоефективності за допомогою передових технологій.

Ми пропонуємо:

ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ЕНЕРГОАУДИТ

МОНТАЖ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОГО ОБЛАДНАННЯ

ПРОФЕСІЙНУ ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЮ ТА ГЕРМЕТИЗАЦІЮ

ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧЕ ОСВІТЛЕННЯ

Дізнатися більше можна, відвідавши наші ВЕЛИКІ МАГАЗИНИ енергозберігаючих товарів та рішень в Івано-Франківську та Львові, а також головний офіс у Києві.

«Адамсон» - перша компанія в Україні та СНД, фахівці якої навчені в США (професійна сертифікація Building Performance Institute). Наші співробітники використовують німецьке обладнання та сучасне програмне забезпечення.

Комплексні рішення з енергозбереження від «Адамсон» – це розумний підхід до економного комфорту в будинку і на робочому місці.

Відгуки Клієнтів:
19.09.2017
Валерій Миколайович Л.
Валерій Миколайович Л.

Роботу виконано без зауважень та вчасно.


читати далі
12.09.2017
Оксана Іванівна О.
Оксана Іванівна О.

Враження якнайкращі. Велике спасибі виконробу Гуменяку Петрові за добру організацію робіт.

 


читати далі
10.08.2017
Остап М.
Остап М.

Менеджери та монтажники професійні, відношення хороше, клієнт-орієнтоване. Роботи виконані якісно і у найкоротші терміни.


читати далі
Усі відгуки