Історія створення

Історія створення

На створення та назву компанії нас надихнув професор Лундського Університету (Швеція), співавтор концепту пасивного будинку, Бо Адамсон.

Adamson

В 1988 році спільно з німецьким доктором Вольфгангом Файстом вони запропонували незвичайну схему облаштування цілком буденного будинку. Суть їх новаторської ідеї зводилася до розробки будинків з вищими показниками енергоефективності.


Бо Адамсон і Вольфганг Файст, створюючи технологію підвищення енергоефективності «Пасивний будинок», заклали в її основу 5 базових принципів, яких дотримуються і по теперішній день:

    1. Виключно високий рівень теплоізоляції
    2. Ізольовані віконні рами та потрійне скління (з інертним газом в кожному склопакеті)
    3. Відсутність містків холоду
    4. Герметична конструкція будівлі
    5. Вентиляція з рекуперацією тепла

Іншими словами, вчені поставили перед собою задачу знизити природні втрати тепла, які притаманні всім сучасним будівлям та спорудам, і таким чином спробувати звести до мінімуму витрати на підігрів житлових приміщень, які раніше завжди забирали на себе суттеву частину заробітків домашнього бюджету. Так і побачила світ розробка підвищення енергоефективності «Пасивний будинок».

Пасивний будинок - це будівля, що об’єднує в собі неперевершений комфорт та надзвичайно низьке споживання енергії, а саме потребує лише 15 кВт-год/м2 протягом року, що еквівалентно 1,5 м3 газу.

Цікава статистика:

В світі вже побудовано більше 50 тисяч "пасивних будинків. Зазвичай окупність таких будинків складає 8-10 років.

Відгуки Клієнтів:
19.09.2017
Валерій Миколайович Л.
Валерій Миколайович Л.

Роботу виконано без зауважень та вчасно.


читати далі
12.09.2017
Оксана Іванівна О.
Оксана Іванівна О.

Враження якнайкращі. Велике спасибі виконробу Гуменяку Петрові за добру організацію робіт.

 


читати далі
10.08.2017
Остап М.
Остап М.

Менеджери та монтажники професійні, відношення хороше, клієнт-орієнтоване. Роботи виконані якісно і у найкоротші терміни.


читати далі
Усі відгуки