Система гарячого водопостачання в приватному будинку на основі геліосистеми

Приклади виконаних робіт Адамсон Система гарячого водопостачання в приватному будинку на основі геліосистеми Система гарячого водопостачання в приватному будинку на основі геліосистемиСистема гарячого водопостачання в приватному будинку на основі геліосистемиСистема гарячого водопостачання в приватному будинку на основі геліосистеми
  • Бівалентний бойлер Ariston дає змогу отримувати стабільний потік гарячої води через комбінування в ньому теплообмінників різного типу: теплообмінник від геліосистеми, теплообмінник від системи опалення, електричний тен (водонагрівач)
  • На даху будівлі встановлені 2 сонячних колектора, які акумулюють тепло сонячного випромінювання і за допомогою незамерзаючого теплоносія передають його бойлеру
  • Температура теплоносія геліосистеми може досягати 140 оС, при якій антифриз перетворюється на пар. Для запобігання перепадів тиску в контур геліосистеми встановлено розширювальну ємність Zilmet на 18 л
  • У випадку недостатнього сонячного освітлення бойлер нагрівається від електричного тену (в неопалювальний сезон) та/або від системи опалення (в опалювальний сезон)
  • Cистема водопостачання керується за допомогою автоматики Salus, яка обирає найбільш економний режим роботи системи без втрат для комфорту гарячого водопостачання.

Замовити комплекс робіт з проектування та монтажу систем опалювання можна в розділі СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ

Високоефективний твердопаливний котел SAS NWT потужністю 130 кВт і два резервні електричні котли сумарною потужністю 90 кВт забезпечили приміщення безеперебійною подачею теплової енергії.
  • Буферна ємність на 3000 л забезпечила стабільне функціонування системи опалення  
  • Для данного об'єкту був розроблений розподільчий колектор індивідуального зразка, що стало зручним рішенням для ефективного розділення потоків теплоносія на 3 контури + бойлер.
  • Бойлер комбінує теплообмінник від системи опалення і електричний нагрівач (тен). Таке ріщення дозволяє зменшити витрати елекроенергії взимку і палива влітку.

й котел Buderus - 110 кВт;
- тепловий акумулятор (буферна ємність) - 3000 літрів;
- три насоси Grundfos 32/80;
- компенсатор тиску - 200 літрів (Польща);
- пристрій Laddomat - для захисту котлів від конденсації водяної пари з димового газу;
-  бойлер для нагріву води Drazice - 200 літрів (Чехія);
-  труба мідна (Італія);
-  запірна арматура (Італія);
-  димохід з нержавіючої сталі (Україна);

Голосов: 153
Інші проекти
Відгуки Клієнтів:
08.12.2020
Заклад Дошкільної Освіти Теремок
Заклад Дошкільної Освіти Теремок
Адміністрація, працівники, батьки, діти висловлюють найтепліші слова подяки  ТОВ «Енергосервісній компанії «Адамсон»»…

читати далі
01.07.2020
Ганна Геник 
Ганна Геник 

В день професійного свята бажаємо творчого натхнення та сповнення задумів.


читати далі
22.08.2019
Оксана Іванюк, голова ОСББ «Китайська стіна»
Оксана Іванюк, голова ОСББ «Китайська стіна»

Наше ОСББ оголосило такий собі тендер на проведення робіт по утепленню наших будинків. Пропозиції надали 6 фірм. Працівники Адамсон…


читати далі
Усі відгуки