Відгуки клієнтів

Серйозний і зважений персонал надав корисні поради по утепленню приміщення. Я задоволений співпрацею з компанією.

Хочемо висловити вдячність компанії ТОВ «Сервісна компанія «Адамсон» за виконану роботу щодо проведення енергетичного аудиту трьох комунальних об’єктів у місті Винники (шкіл №47, №29 та дитячого садка №156).

Замовлені Виконавчим комітетом Винниківської міської ради послуги у компанії «Адамсон» були виконані вчасно і якісно, а отримані звіти за результатами енергоаудитів вмістили інформацію про реальну ситуацію із енергозбереженням (тепловтратами) у даних будівлях та фахові рекомендації щодо усунення наявних проблем, які при виконанні відповідних робіт у майбутньому, допоможуть покращити клас енергетичної ефективності вказаних об’єктів, забезпечити належний рівень теплового комфорту для дітей та молоді згаданих навчальних закладів м.Винники.

Підприємство ТОВ «Енергосервісна компанія «Адамсон» на теренах Івано-Франківщини є одним із найкращих і найнадійніших партнерів у сфері проведення енергоефективних заходів та енергетичних аудитів в житлових будинках та спорудах.

Наше комунальне підприємство «Управління комунального майна» (КП «УКМ») співпрацювало із ТОВ «Енергосервісна компанія «Адамсон» у 2015 році, яка виконувала роботи з утеплення багатоквартирних житлових будинків у м.Долина. Дані роботи здійснювались у рамках великого проекту «Зменшення енергоспоживання та викидів СО2 в секторі багатоквартирних будинків міста Долина», що фінансується за підтримки Європейського Союзу. Тому виконання робіт і заходів здійснювався під чітким контролем за дотриманням технології та якості виконання робіт із сторони замовника, мешканців, технічного нагляду та працівників проекту. Всього було проведено роботи з утеплення у 9-ти багатоквартирних житлових будинках загальною площею близько 8 000 м2.

За час співпраці із КП «УКМ» підприємство ТОВ «Енергосервісна компанія «Адамсон» зарекомендувала себе як надійний та відповідальний партнер, який кваліфіковано та вчасно виконує свої зобов'язання. Слід зауважити, що дане підприємство вміє виконувати усі задекларовані та договірні зобов'язання, враховує усі побажання та зауваження клієнта. Персонал цього підприємства є достатньо досвідчений, що підтверджує їхньою репутацією на ринку Івано-Франківщини. Зривів робіт підприємство не допускає, а це вже свідчить про певний «запас міцності» цієї компанії у регіоні.

Крім того, слід зауважити, що для того щоб показати і висвітлити результати своєї роботи ТОВ «Енергосервісна компанія «Адамсон» провела для усіх 9-ти багатоквартирних будинків (об'єктів) провела енергетичні аудити, що ще раз підтверджує їхній професійний підхід до справи.

Тому відгук на їхню діяльність в частині поставки заслужено «позитивний».

Наша організація висловлює щиру вдячність ТОВ «Сервісна компанія «Адамсон» за виконання роботи із зміни та утеплення підлоги в рамках проекту «Інноваційні заходи в школі с.Торговиці Городенківського району Івано-Франківської області (влаштування сонячної установки, заміна та   утеплення підлоги в спортивній залі) реконструкція» спільно з Програмою розвитку ООІ1 (І Іроект «Місцевий розвиток орієнтований на громаду»).

Всі роботи були здійснені вчасно та якісно. Працівники компанії досвідчені та висококваліфіковані, котрі відносяться з великою відповідальність до своєї роботи.

ТОВ «Сервісна компанія «Адамсон» зарекомендувала себе як надійний партнер, результати роботи заслуговують тільки найкращих відгуків.

Форма відгуку