Приклади робіт

Система гарячого водопостачання в приватному будинку на основі геліосистеми Система гарячого водопостачання в приватному будинку на основі геліосистемиСистема гарячого водопостачання в приватному будинку на основі геліосистемиСистема гарячого водопостачання в приватному будинку на основі геліосистеми

Система гарячого водопостачання в приватному будинку на основі геліосистеми

  • Бівалентний бойлер Ariston дає змогу отримувати стабільний потік гарячої води через комбінування в ньому теплообмінників різного типу: теплообмінник від геліосистеми, теплообмінник від системи опалення, електричний тен (водонагрівач)
  • На даху будівлі встановлені 2 сонячних колектора, які акумулюють тепло сонячного випромінювання і за допомогою незамерзаючого теплоносія передають його бойлеру
  • Температура теплоносія геліосистеми може досягати 140 оС, при якій антифриз перетворюється на пар. Для запобігання перепадів тиску в контур геліосистеми встановлено розширювальну ємність Zilmet на 18 л
  • У випадку недостатнього сонячного освітлення бойлер нагрівається від електричного тену (в неопалювальний сезон) та/або від системи опалення (в опалювальний сезон)
  • Cистема водопостачання керується за допомогою автоматики Salus, яка обирає найбільш економний режим роботи системи без втрат для комфорту гарячого водопостачання.
Високоефективний твердопаливний котел SAS NWT потужністю 130 кВт і два резервні електричні котли сумарною потужністю 90 кВт забезпечили приміщення безеперебійною подачею теплової енергії.
  • Буферна ємність на 3000 л забезпечила стабільне функціонування системи опалення  
  • Для данного об'єкту був розроблений розподільчий колектор індивідуального зразка, що стало зручним рішенням для ефективного розділення потоків теплоносія на 3 контури + бойлер.
  • Бойлер комбінує теплообмінник від системи опалення і електричний нагрівач (тен). Таке ріщення дозволяє зменшити витрати елекроенергії взимку і палива влітку.

й котел Buderus - 110 кВт;
- тепловий акумулятор (буферна ємність) - 3000 літрів;
- три насоси Grundfos 32/80;
- компенсатор тиску - 200 літрів (Польща);
- пристрій Laddomat - для захисту котлів від конденсації водяної пари з димового газу;
-  бойлер для нагріву води Drazice - 200 літрів (Чехія);
-  труба мідна (Італія);
-  запірна арматура (Італія);
-  димохід з нержавіючої сталі (Україна);

Голосів: 14

Інші проекти

Відгуки Клієнтів:
10.08.2017
Остап М.
Остап М.

Менеджери та монтажники професійні, відношення хороше, клієнт-орієнтоване. Роботи виконані якісно і у найкоротші терміни.


читати далі
11.05.2017
Огар Мирон
Огар Мирон

Серйозний і зважений персонал надав корисні поради по утепленню приміщення. Я задоволений співпрацею…


читати далі
13.09.2016
Степашкін Ю.М.
Степашкін Ю.М.

Доброзичливі працівники. Виконали свою роботу чітко, відповідально та якісно.

Отримана інформація є…


читати далі
Усі відгуки