Компанія «Adamson» брала участь у 33-ій міжнародній виставці «БудЕКСПО-весна 2016»

24 березня 2016

Компанія «Адамсон» брала участь у 33-ій  міжнародній виставці «БудЕКСПО-весна 2016», що  проходила 15-18 березня 2016 року у Львівському Палаці спорту «Україна» (м. Львів, вул. Мельника, 18).
Сучасне обладнання, рішення, технології в будівельній тематиці презентували близько 100 компаній-учасників з України та Польщі. Організатор події — акціонерне товариство «Галицькі Експозиції».
На виставці «БудЕКСПО-весна 2016» відвідувачі виставки мали можливість ознайомитись з сучасними розробками, технологіями та готовими рішеннями у будівництві приватного та комерційного сектору.
Як учасник виставки компанія «Адамсон» представила власну модель комплексного підходу в сфері енергозберігаючих технологій та рішень. Ми мали можливість більш детально ознайомити як підприємців, так і громадян міста, з нашим підходом у роботі, показати приклади виконаних робіт, відповісти на запитання усіх зацікавлених у тому, як можна (і треба!) зменшити витрати на комунальні платежі.

 


Інші новини
12 травня 2015
Енергосервісна компанія "Адамсон" з лютого місяця додала в свій асортимент твердопаливні котли довготривалого горіння таких виробників: Stropuva, Ретра.
15 вересня 2016
Енергозберігаюче скло буває двох типів - К-скло і I-скло. Вони відрізняються один від одного фізичними якостями і рівнем енергозбереження.
Відгуки Клієнтів:
10.08.2017
Остап М.
Остап М.

Менеджери та монтажники професійні, відношення хороше, клієнт-орієнтоване. Роботи виконані якісно і у найкоротші терміни.


читати далі
11.05.2017
Огар Мирон
Огар Мирон

Серйозний і зважений персонал надав корисні поради по утепленню приміщення. Я задоволений співпрацею…


читати далі
13.09.2016
Степашкін Ю.М.
Степашкін Ю.М.

Доброзичливі працівники. Виконали свою роботу чітко, відповідально та якісно.

Отримана інформація є…


читати далі
Усі відгуки